Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: User
ta: பயனர்

en: Block
ta: பெட்டி

en: node
ta: கணு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
