Tagadelic (4.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: node
th: โหนด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Author uid
th: uid ผู้เขียน
