Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: User
be: Карыстальнік

en: Block
be: Блок

en: node
be: матэрыял

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Tag Cloud
be: Воблака цэтлікаў
