Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: User
bg: Потребител

en: Block
bg: Блокирай

en: node
bg: възел

en: Apply
bg: Търси
