Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: User
da: Bruger

en: Block
da: Blok

en: Desc
da: Faldende

en: node
da: indholdselement

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: You need at least one field before you can configure your table settings
da: Du skal have mindst ét felt før du kan konfigurere dine tabelindstillinger

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Author uid
da: Forfatter uid
