Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: User
fi: Käyttäjä

en: Block
fi: Lohko

en: node
fi: solmu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Tag Cloud
fi: Avainsanapilvi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: You need at least one field before you can configure your table settings
fi: Tarvitset vähintään yhden kentän ennen kuin voit muokata taulukon asetuksia

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Author uid
fi: Kirjoittajan käyttäjä ID (uid)
