Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Block
ku: بلۆک

en: node
ku: گرێ
