Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: User
pl: Użytkownik

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: node
pl: zawartość

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Tag Cloud
pl: Chmura tagów

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pl: Konfiguracja tabeli możliwa jest dopiero po dodaniu przynajmniej jednego pola.

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Author uid
pl: ID autora
