Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: User
ro: Utilizator

en: Block
ro: Bloc

en: Desc
ro: Descendent

en: node
ro: nod

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ro: Aveți nevoie de cel puțin un câmp înainte să configurați setările tabelului

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Author uid
ro: Uid-ul autorului
