Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: User
sk: Používateľ

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: node
sk: obsah

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
