Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: node
ug: نۇقتا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Tag Cloud
ug: خەتكۈش سايىسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
