Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Tagadelic
uk: Хмара тегів

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Reset
uk: Скинути

en: - None -
uk: - Немає -

en: User
uk: Користувач

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: node
uk: матеріал

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Tag Cloud
uk: Хмара теґів

en: Offset
uk: Зміщення

en: Number of tags to display
uk: Число відображуваних тегів

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Author uid
uk: Uid автора
