Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: User
ca: Usuari

en: Block
ca: Bloc

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Tag Cloud
ca: Núvol d'etiquetes

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Number of tags to display
ca: Nombre d'etiquetes a mostrar

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ca: Necessiteu com a mínim un camp abans de poder configurar els vostres paràmetres de la taula

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre

en: Author uid
ca: Identificador (UID) de l'autor

en: Please set which field you are using for counting results in the tagadelic display.
ca: Establiu quin camp useu per comptar els resultats en la visualització de tagadelic.

en: Tagadelic makes weighted tag clouds from any-ol' weighted list.
ca: Tagadelic fa núvols d'etiquetes ponderades amb qualsevol llista ponderada.

en: Vocabularies used in Taxonomy Tag Cloud
ca: Vocabularis utilitzats a la taxonomia del núvol d'etiquetes

en: Number of tags to display on block
ca: Nombre d'etiquetes a mostra en un bloc

en: Vocabularies used in Tag Cloud
ca: Vocabularis utilitats al núvol d'etiquetes

en: This will be the number of tags displayed in the block.
ca: Aquest serà el nombre d'etiquetes mostrades en el bloc.

en: Tagadelic tag cloud
ca: Núvol d'etiquetes de Tagadelic

en: Count field
ca: Camp de recompte

en: The field that will be used to caculate the text size.
ca: El camp que s'utilitzarà per calcular la mida del text.

en: Tagadelic List
ca: Llista de Tagadelic

en: Render a list of Tagadelic Tags.
ca: Genera una llista d'etiquetes de Tagadelic

en: Tagadelic Content
ca: Contingut de Tagadelic

en: Tagadelic: Most Commented Content
ca: Tagadelic: Contingut Més Comentat

en: Tagadelic Terms
ca: Termes de Tagadelic

en: Tagadelic: Tag Cloud
ca: Tagadelic: Núvol d'Etiquetes

en: Tagadelic Users
ca: Usuaris de Tagadelic

en: Tagadelic: Most Active Users
ca: Tagadelic: Usuaris Més Actius
