Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Reset
es: Restablecer

en: - None -
es: - Ninguno -

en: User
es: Usuario

en: Block
es: Bloque

en: node
es: nodo

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Tag Cloud
es: Nube de etiquetas

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Number of tags to display
es: Cantidad de etiquetas a mostrar

en: Items per page
es: Elementos por página

en: You need at least one field before you can configure your table settings
es: Necesita al menos un campo antes de configurar las opciones de la tabla

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: Author uid
es: Uid del autor
