Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: User
he: משתמש

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: node
he: פריט תוכן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: You need at least one field before you can configure your table settings
he: יש צורך בשדה אחד לפחות לפני שניתן להגדיר את תצורת הטבלה

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
