Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Block
kk: Блок
