Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: User
sv: Användare

en: Desc
sv: Fallande

en: node
sv: nod

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: You need at least one field before you can configure your table settings
sv: Du behöver åtminstone ett fält innan du kan konfigurera dina inställningar för tabellen

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Author uid
sv: UID för författare
