Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: User
af: Gebruiker

en: Block
af: Blok

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
