Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: node
am: አንጓ

en: Sort by
am: ደርድር
