Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: User
ar: المستخدم

en: Block
ar: الصندوق

en: Desc
ar: تنازلي

en: node
ar: عقدة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
