Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: You need at least one field before you can configure your table settings
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རེའུ་མིག་སྒྲིག་འགོད་མ་བྱས་སྔོན་དུ་ངེས་པར་དུ་གནས་ཁོངས་གཅིག་ཡོད་དགོས།

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Author uid
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི uid
