Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: - None -
cs: - Nic -

en: User
cs: Uživatel

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: node
cs: uzel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Author uid
cs: UID autora
