Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Block
fil: Tipak
