Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: User
gl: Usuario/a

en: Block
gl: Bloque

en: node
gl: nodo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: You need at least one field before you can configure your table settings
gl: Precisas como mínimo un campo antos de poder configurar os axustes da táboa

en: - All -
gl: - Todo -

en: Author uid
gl: Uid do autor
