Tagadelic (8.x-3.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Block
mn: Хавтан

en: node
mn: зангилаа
