Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: - None -
nl: - Geen -

en: User
nl: Gebruiker

en: Block
nl: Blok

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Number of tags to display
nl: Aantal weer te geven labels

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Author uid
nl: Auteur-uid
