Tagadelic (8.x-3.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: User
sr: Корисник

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по
