TagCloud (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: About
lv: Par

en: more tags
lv: visas birkas
