TagCloud (2.0.10) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: random
cs: náhodný

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis
