TagCloud (2.0.11) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Tags to show
be: Тэгі да паказу

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Settings
be: Налады

en: About
be: Аб

en: more tags
be: усе тэгі
