TagCloud (2.0.11) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Tags
eu: Etiketak

en: by title, ascending
eu: izenburuaren arabera, gorantz

en: by title, descending
eu: izenburuaren arabera, beherantz

en: Number of levels
eu: Maila kopurua

en: Tags to show
eu: Etiketak erakusteko

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: About
eu: (r)i buruz

en: more tags
eu: etiketa gehiago

en: Tags in @voc
eu: @voc- eko etiketak
