TagCloud (2.0.11) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Configure the tag clouds. Set the order, the number of tags, and the depth of the clouds.
pl: Konfiguracja "chmury tagów". Określa porządek, ilość tagów i wielkość chmury.

en: Tags
pl: Tagi

en: by title, ascending
pl: według tytułu, rosnąco

en: by title, descending
pl: według tytułu, malejąco

en: random
pl: losowo

en: Number of levels
pl: Liczba poziomów

en: Tags to show
pl: Tagi do wyświetlenia

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: About
pl: O stronie

en: more tags
pl: więcej tagów

en: Amount of tags on the pages
pl: Liczba tagów na stronie

en: Tags in @voc
pl: Tagi w @voc

en: Vocabulary machine name
pl: Identyfikator systemowy słownika
