TagCloud (2.0.11) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Tags
pt: Etiquetas

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Settings
pt: Definições

en: About
pt: Sobre

en: Vocabulary machine name
pt: Vocabulário nome da máquina
