TagCloud (2.0.11) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: random
vi: ngẫu nhiên

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: About
vi: Giới thiệu

en: more tags
vi: các thẻ khác
