TagCloud (2.0.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: by title, ascending
et: pealkirja järgi kasvavalt

en: by title, descending
et: pealkirja järgi kahanevalt

en: random
et: juhuslik

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Settings
et: Seaded

en: About
et: Programmist

en: Tags in @voc
et: Sildid kataloogis @voc

en: Vocabulary machine name
et: Sõnastiku masinnimi
