TagCloud (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Tags
bg: Таг

en: Tags to show
bg: Тагове

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Settings
bg: Настройки

en: more tags
bg: още тагове
