Tagged routes (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Tag
vi: Thẻ

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Utility
vi: Tiện ích

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
