Tagify (1.2.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Contains
ca: Conté

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Number of results
ca: Nombre de resultats

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a recollir els suggeriments d'autocompletat. Tingueu en compte que <em>Conté</em> pot provocar problemes de rendiment en llocs amb milers d'entitats.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició

en: Autocomplete matching: @match_operator
ca: Coincidència en l'autocompletat: @match_operator

en: - Restricted access -
ca: - Accés restringit -

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
ca: El nombre de suggeriments que es llistaran. Utilitzeu <em>0</em> per a eliminar el límit.

en: Autocomplete suggestion list size: @size
ca: Mida de la llista de suggeriments de l'autocompletat: @size
