Tagify (1.2.31) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Contains
el: Περιέχει

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: By @name on @date
el: Από @name στις @date

en: By @name
el: Από @name

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: - Select a value -
el: - Επιλέξτε μία τιμή -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
el: Επιλέξτε τη μέθοδο που χρησιμοποιείται για τη συλλογή προτάσεων αυτόματης συμπλήρωσης. Σημειώστε ότι το <em>Περιέχει</em> μπορεί να προκαλέσει θέματα απόδοσης σε ιστοτόπους με χιλιάδες οντότητες.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: No placeholder
el: Χωρίς σύμβολο κράτησης θέσης

en: Autocomplete matching: @match_operator
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης: @match_operator

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -
