Tagify (1.2.38) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Search
af: Soek

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: none
af: geen

en: Picture
af: Prentjie
