Tagify (1.2.39) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Search
eu: Bilatu

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: none
eu: bat ere ez

en: Picture
eu: Irudia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Contains
eu: Edukia

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: By @name on @date
eu: @date-an @name-k egina

en: By @name
eu: @name-k egina

en: - Restricted access -
eu: - Sartzea mugatua -
