Tagify (1.2.40) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Search
bg: Търси

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: none
bg: не

en: Picture
bg: Изображение

en: unlimited
bg: неограничен

en: By @name on @date
bg: От @name на @date

en: By @name
bg: От @name
