Tagify (1.2.40) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Search
mn: Хайх

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: none
mn: хоосон

en: Picture
mn: Зураг

en: Field name
mn: Талбарын нэр
