Tagify (1.2.40) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Search
ur: تلاش

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
