Tagify (1.2.41) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: none
vi: không có

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Field name
vi: Tên trường

en: Contains
vi: Chứa

en: unlimited
vi: không giới hạn

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: By @name on @date
vi: Bởi @name vào lúc @date

en: By @name
vi: @name viết
