Tagify (1.2.42) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Search
hr: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: none
hr: ništa

en: Picture
hr: Slika

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: By @name on @date
hr: Od @name u @date

en: By @name
hr: Od @name
