Tagify (1.2.43) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: none
bn: একটিও নয়

en: Picture
bn: ছবি
