Tagify (1.2.44) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Search
ka: ძიება

en: none
ka: არცერთი

en: Picture
ka: სურათი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Contains
ka: შეიცავს
