Tagify (1.2.44) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Search
kk: Іздестіру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Picture
kk: Сүрет
