Tagify (1.2.44) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Picture
ug: سۈرەت

en: By @name on @date
ug: دا @dateدىن  @name

en: By @name
ug: دىن @name
